تبلیغات
همراه امام - شعار «مرگ بر آمریکا» به مفهوم عبادت است
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به تقارن ۱۳ ابان امسال با شب اول محرم گفت: امسال شعار مرگ بر آمریکا به مفهوم عبادت است.

اسماعیل کوثری، عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در گفتگو با مهر با اشاره به اینکه مراسم ۱۳ آبان امسال پرشورتر از سالهای قبل خواهد شد، گفت: برخی تصور کردند که بعد از انتخابات ۲۴ خرداد سال جاری، رای مردم به آقای روحانی به منزله آن است که ملت از مبارزه با استکبار جهانی دست برخواهد داشت در حالی که این مسئله توهم و اشتباه آنهاست.

وی با اشاره به اینکه ملت ایران نسبت به مبارزه با استکبار جهانی بسیار متعصب هستند، افزود: این ملت جنایت های آمریکا را که قبل و بعد از پیروزی انقلاب به علیه ملت روا داشته است، فراموش نخواهد کرد. نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به جمع آوری بیلبوردهای صداقت آمریکایی از سطح شهر آن هم در آستانه ۱۳ آبان و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی عنوان کرد: این کار باعث خوشحالی دشمن شد اما عاملان آن بدانند که در راهپیمایی ۱۳ آبان امسال حضور ملت ایران در همه نقاط کشور پرشورتر و بانشاط تر خواهد بود.

کوثری با اشاره به اینکه ۱۳ آبان امسال با شب اول محرم مقارن شده است، یادآور شد: این تقارن حضور در راهپیمایی ۱۳ آبان را با نیت ظلم ستیزی و استکبار ستیزی همراه خواهد کرد و ملت رساتر از هرسال شعار مرگ بر آمریکا را سر خواهند داد. عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه امسال شعار مرگ بر آمریکا به مفهوم عبادت است عنوان کرد: بدون شک ملت ایران نه تنها در برابر لانه جاسوسی بلکه در تمام نقاط کشور این شعار را بلندتر از سالهای پیش فریاد خواهند زد.